Wtorek, 26 marzec 2019                                 www.Diddl.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Kraina Diddl
:: Twórca Myszki Diddl
:: Diddl i jej ukochana
:: Przyjaciele Diddl
:: Pieszczoch
:: Kłopoty
:: Owieczka szczęścia
:: Żabi Bracia
:: Najszybszy konik
:: Najmodszy przyjaciel

:: Forum
:: Kontakt
:: Reklama

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik

  

KRAINA DIDDL

Myszka Diddl zamieszkuje Krainę Sera. Ponieważ już na początku czuła się w niej bardzo samotna, jej tato (Thomas Goletz) postarał się szybko o to by sympatyczna myszka znalazła przyjaciół.
Myszka Diddl mimo faktu, iż zwany w języku polskim "myszką"(rodz. żeński), tak naprawdę jest Panem Myszkiem, który szybko zapragnął się zakochać i w ten sposób powstała Myszka Diddlina. Ponieważ zakochani nie zawsze muszą przebywać tylko w swoim towarzystwie tym samym powstały kolejne postaci; Miś Pimboli, Ptaszek Ackaturbo, Robaczek Merksmire- to z nimi właśnie Diddl i Diddlina przeżywają mnóstwo przygód. W Krainie Sera, jak wszędzie, nie brak i prawdziwej "czarnej owieczki". Jest nią Owca Wollywell, która wciąż wpada w nowe tarapaty, a jej specjalnością są największe kłopoty. Wszyscy mieszkańcy Krainy Sera nie pozwalają jej jednak smucić się z tego powodu.
Chociaż zarówno Diddl jak i jego przyjaciele są bardzo sympatyczni to jednak największym pieszczochem Krainy Sera jest Mimihopps a ponieważ jej rodzice to- Lis(tata) i Królik(mama) trudno stwierdzić, czy Mimihoops bardziej jest liskiem, czy królikiem. Nie wydaje się to jednak istotne. Mimihopps- to przede wszystkim przytulanka i przyjaciółka wszystkich mieszkańców Krainy Sera, a jej największym przyjacielem jest Miś Pimboli.
Wszyscy mieszkańcy Krainy Sera starają się być grzecznymi postaciami, większość nie ma z tym żadnych kłopotów i tak by pozostało do czasu gdy w Krainie pojawili się Żabi Bracia czyli Fritt, Fratt i Friedl. To prawdziwe łobuziaki, wciąż szukają nowych powodów do psot, ale przecież bez nich Kraina Sera nie byłaby już tak chętnie odwiedzanym przez wszystkich miejscem.
Owieczka Vanillivi przynosi szczęście każdemu kto ją pogłaszcze, to pewnie dlatego, że żywi się tylko czterolistną koniczynką, Konik Galopy, który do Krainy Sera przybył z egzotycznego Galoppogos zawsze jest skory do zabaw i jest niewątpliwie najszybszym stworzeniem spośród tej całej, sympatycznej grupki. Największym marzeniem konika jest występ w cyrku i wciąż ma nadzieję, że to marzenie zostanie kiedyś spełnione.
W maju 2005 roku przyszedł na świat najmłodszy mieszkaniec Krainy Sera, jest nim piesek Bibombl...  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2006 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem